Информације

img

Дан отворених врата

Добра сарадња са родитељима је за нашу школу један од најважнијих задатака. У школском програму сарадње са родитељима Дан отворених врата је заједно са родитељским састанцима најважнији облик сарадње школе и родитеља. У ту сврху посебно су резервисани термини у којима се несметано могу одвијати разговори између родитеља са одељењским старешинама, учитељима и наставницима школе.

Распоред за 2019/2020. годину

1. разред Одељењски старешина Термин
1-1 Наташа Јовановић петак, 3. час
1-2 Мира Маријановић понедељак, 3. час
1-3 Слободанка Мандић среда, 4. час
1-4 Снежана Костић среда, 4. час
1-5 Велинка Милетић среда, 3. час
1-6 Марија Челебић петак, 2. час
2. разред Одељењски старешина Термин
2-1 Ана Ћурчић понедељак, 4. час
2-2 Зорица Костовска петак, 2. час
2-3 Катарина Петровић понедељак, 4. час
2-4 Нада Баришић среда, 2. час
2-5 Ангелина Симић петак, 3. час
2-6 Мирјана Каравла петак, 1. час
3. разред Одељењски старешина Термин
3-1 Здравка Љубичић среда, 3. час
3-2 Јасмина Шолаја среда, 4. час
3-3 Весна Филиповић петак, 4. час
3-4 Тања Бајац четвртак, 3. час
3-5 Јела Ђерић четвртак, 2. час
3-6 Татјана Пејица понедељак, 3. час
4. разред Одељењски старешина Термин
4-1 Тамара Савков уторак, 3. час
4-2 Љубинка Булић понедељак, 4. час
4-3 Тања Вереш четвртак, 4. час
4-4 Наташа Шијаковић четвртак, 3. час
4-5 Душанка Бајић четвртак, 2. час
4-6 Невенка Крунић понедељак, 4. час
5. разред Одељењски старешина Термин
5-1 Рајна Новаковић понедељак, 4. час
5-2 Јасмина Миучин уторак, 2. час
5-3 Јелена Ђермановић петак, 4. час
5-4 Јорданка Чанчар уторак, 4. час
5-5 Виолета Милановић четвртак, 2. час
5-6 Александра Лукић петак, 4. час
6. разред Одељењски старешина Термин
6-1 Десанка Коронсовац четвртак, 4. час
6-2 Татјана Кецман понедељак, 4. час
6-3 Мирјана Ђорђевић уторак, 2. час
6-4 Љиљана Црнчевић уторак, 4. час
6-5 Весна Пешут четвртак, 4. час
6-6 Милица Ивковић четвртак, 3. час
7. разред Одељењски старешина Термин
7-1 Јасна Перић четвртак, 4. час
7-2 Јелена Гагић уторак, 4. час
7-3 Милица Андрејевић петак, 4. час
7-4 Милева Ђаковић понедељак, 4. час
7-5 Биљана Веселиновић четвртак, 2. час
7-6 Јелица Путниковић петак, 3. час
8. разред Одељењски старешина Термин
8-1 Дуња Наранчић петак, 6. час
8-2 Љубица Шобот Јашо уторак, 4. час
8-3 Снежана Спасић среда, 6. час
8-4 Вукајло Петрић понедељак, 4. час
8-5 Саво Келић / Добрила Костић среда, 3. час
8-6 Елвира Ваштаг Касавица среда, 5. час